Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Puerto Rico - Playa Amadores - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letoviská Puerto Rico a Playa Amadores ponúkajú svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Bohaté programy hotelových komplexov zabezpečujú, že sa turisti určite nudiť nebudú. Zabaviť sa dá aj v baroch a v kluboch. Nočný život je možné nájsť predovšetkým v Puertu Ricu. Tiež je tu možné naraziť na veľké množstvo reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické miestne špeciality. Preslávené sú predovšetkým jedlá z morských živočíchov. V noci sa tu organizujú diskotéky. V Puertu Ricu a na plážovej promenáde, ktorá spojuje Playa AmadoresPuerto Rico, sa nachádza veľmi veľa obchodov, butikov či malých stánkov so suvenírmi.

Letovisko Puerto Rico je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. V okolí mesta sa nachádza viacero zaujímavostí. Z Puerto Rico je možné robiť zaujímavé horské a turistické pochody. Z prístavu sa tiež môžete dostať loďou do iných stredísk ako Arguineguin, alebo Puerto Mogan.

Letoviská Puerto RicoPlaya Amadores ponúkajú ideálne podmienky pre športové aktivity. PlážPlaya Amadores sa zase považuje za jednu z najkrajších na celej Gran Canarii.

 Priamo na plážach sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén. Odporúča sa aj cyklistika, pre ktorú tu sú vybudované výborné podmienky. Medzi najväčšie lákadlá letovísk je však možné zaradiť nádherné 18-jamkové golfové ihrisko Mas Palomas a Anfi Tauro.

Pre celú oblasť oboch letovísk je príznačné teplé a slnečné počasie, skoro počas celého roku.

Letoviská sú veľmi rozdielne. Zatiaľ čo v Puerto Ricu je možné nájsť bohatý nočný život a stredisko je ideálne pre aktívnu dovolenku, Playa Amadores sa zase odporúča pre pokojnú dovolenku.