Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Santa Eulária des Riu - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Santa Eulária des Riu ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Podobne ako väčšina letovísk na Ibize, tak aj toto stredisko má bohatý nočný život, nachádza sa tu veľké množstvo barov a diskoték. Zaujímavé programy uskutočňujú aj hotelové komplexy. Tiež je tu možné naraziť na niekoľko reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické, miestne špeciality. V mestečku sa nachádza aj množstvo obchodov. Dokonca sa hovorí, že práve v  Santa Eulária des Riu sa dá nakúpiť lepšie ako v hlavnom meste. Okrem toho sa tu nachádzajú dva veľké Hippy Markets – trhy, ktoré do mesta lákajú väčšinu návštevníkov. 

Santa Eulária des Riu ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo a je tu možnosť vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a  vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Odporúča sa aj cyklistika.

Mestečko samotné ponúka veľa zaujímavostí ako napr. kostoly Puig de Missa a Nuestra Senora de Lourde, či malú pevnosť.

Z mesta sa dá urobiť malý výlet loďou na susedný ostrov Formentera (trajekt premáva raz za deň) alebo sa tiež dajú uskutočniť okružné jazdy okolo ostrova.

V mestečku sa tiež nachádza aj veľmi zaujímavé etnologické múzeum Baleárskych ostrovov.

Jedná sa o pomerne pokojné letovisko, vhodné najmä pre rodinnú dovolenku.