Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Santa Eulallia - Pláže

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy
Pod nádhernou promenádou sa nachádza široká pláž z jemného bieleho piesku. Voda je pri pobreží pomerne plytká, preto je vhodná i pre deti a pre menej zdatných plavcov. Poskytuje vynikajúce podmienky pre športové vyžitie.          

V okolí letoviska Santa Eulalia sa rozkladajú nasledovné pláže:

Pláž Santa Eulalia je ideálna pre ľudí, ktorí neobľubujú zdĺhavé premiestňovanie. Plytké pobrežie a mierny vietor sú vhodné pre prvé lekcie jachtingu. V okolí pláže sa nachádza značný počet reštaurácií.

Cala Llonga – je vhodná najmä pre tých dovolenkárov, ktorí vyhľadávajú kľud - pre dôchodcov, ale i pre mladých športovcov, ktorým poskytuje široké možnosti športového vyžitia.

Plážd d´es Canara – poskytuje najkvalitnejší športový servis. Je k nej dobrý prístup, i pomocou verejnej dopravy.  

Pláž Cala Llenya leží v kľudnej oblasti. Taktiež poskytuje široké možnosti športového vyžitia, akými je šnorchlovanie, jachting, windsurfing.

Pláž Figueral ponúka kompletnú ponuku športových aktivít. Nádherná okolitá krajina vyzýva dovolenkárov na podniknutie výletov.

Pláž Can Martina je veľmi bezpečná, takže je vhodná najmä pre menej zdatných plavcov a prvé lekcie jachtingu.

Cala Pada poskytuje turistom širokú ponuku možností - je vhodná pre tých, ktorí vyhľadávajú pokoj ako i pre nadšencov športovania.  

Rio de Santa vyhľadávajú vyznávači športovania a turisti hľadajúci top kvalitu. Jej okolie poskytuje všetko, čo patrí k plážovým aktivitám.

Calo de S´Alga – tento malý pokojný kúsok pobrežia je vhodný na šnorchlovanie, prechádzky popri pobreží.

Cala Nova je nádherný záliv, ktorý sa nachádza v blízkosti ďalších pláží.