Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Puerto de Mogán - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Puerto de Mogan ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Bohaté programy hotelových komplexov zabezpečujú, že sa turisti určite nudiť nebudú. Zabaviť sa dá aj v baroch a v kluboch. Tiež je tu možné naraziť na veľké množstvo reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické miestne špeciality. Preslávené sú predovšetkým jedlá z morských živočíchov. V noci sa tu organizujú diskotéky. Na plážovej promenáde a v malých uličkách je možné nájsť viacero obchodov.

Letovisko Puerto de Mogan je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. V okolí mesta sa nachádza viacero zaujímavostí.

Puerto de Mogan ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén. Odporúča sa aj cyklistika, pre ktorú sú tu vybudované výborné podmienky.

Mestečko je však preslávené svojim prístavom a výbornými podmienkami pre jachting. Preto v miestnom prístave je možné naraziť na jachty z celého sveta.

Puerto de Mogan je ideálne stredisko pre pokojnú dovolenku. Bolo vystavané tak, aby spĺňalo všetky potreby turistov, preto je tu možné nájsť všetko, čo potrebujete pre dobrú dovolenku. Aj keď sa jedná o pomerne pokojné letovisko, je tu možné nájsť aj bohatý nočný život.