Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

S’Illot a Sa Coma - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letoviská S’Illot a Sa Coma ponúkajú svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Zabaviť sa dá v baroch a v kluboch. Tiež je tu možné naraziť na veľké množstvo reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické miestne špeciality. Niektoré reštaurácie dokonca vznikli prestavbou z pôvodných vínnych pivníc V noci sa tu organizujú diskotéky. V mestečkách je možné nakúpiť tovar každého druhu, po celom meste sa nachádza viacero obchodov, v Sa Come sa zvyčajne každú stredu organizujú miestne trhy.

S’Illot je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. V okolí mesta sa nachádza viacero zaujímavostí, napr. romantická zátoka Cala Morlanda. Priamo v stredisku S’Illot je  možné nájsť ruiny Talaiot, kde žili ľudia už počas neolitu.  

S’Illot  a Sa Coma ponúkajú ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a  vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén. Odporúča sa aj cyklistika, pre ktorú tu sú vybudované výborné podmienky. Známy je aj miestny prístav pre menšie jachty. Pri pláži a promenáde nájdete aj detský zábavný Fun park s množstvom rôznych atrakcií. Jazdy na koňoch je možné  prenajať si v niektorom z jazdeckých klubov v Sa Coma a v Cala Millor.

Z hlavného mesta Palma de Mallorca do strediska premáva denne niekoľko autobusov.

Vďaka peknému okoliu a niekoľkým atrakciám je stredisko vhodné aj pre rodiny, ktoré chcú tráviť dovolenku s malými deťmi.

Celá oblasť letovísk je skoro prepojená so susedným strediskom Cala Millor. Okrem dobrých podmienok pre šport, ponúka S’Illot aj pokoj a menej turistov ako v Zálive paliem.