Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Playa d´en Bossa - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Playa d’en Bossa ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Mesto ožíva predovšetkým v noci, nachádza sa tu veľké množstvo barov a diskoték. Playa d’en Bossa je centrum zábavy v celej Európe. Práve v tunajších podnikoch hrajú tí najlepší dídžeji z celého sveta ako napr. Carl Cox či Paul van Dyke. Medzi najznámejšie podniky v meste patrí Bora Bora a Sapce. V centre a na plážovej promenáde je možné nájsť veľké množstvo obchodov a reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické, miestne špeciality.

Za históriou sa odporúča zájsť do tri kilometre vzdialeného centra – mesta Ibiza, ktoré je dokonca zapísané v Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Playa d’en Bossa ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Miestna pláž je najdlhšia na celom ostrove – meria viacej ako 2,5 km. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Odporúča sa aj cyklistika. Snáď najviac sa však odporúča potápanie, pre ktoré tu sú vytvorené výborné podmienky. Dokonca sa tu nachádza škola pre potápanie.

Nielen pre deti tu je vybudovaný vodný park Aguamar, ktorý ponúka zábavu na celý deň.

Svoju dovolenku tu trávi veľa slávnych osobností ako napr. James Blunt.

Návšteva tohto letoviska sa odporúča predovšetkým tým, ktorí uprednostňujú aktívnu dovolenku. No vďaka rôznorodým atrakciám je vhodné aj pre rodiny s deťmi. Mestečko má aj výborné dopravné spojenie. Jedinou nevýhodou letoviska je nadmerný hluk z pristávajúcich lietadiel.