Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Torremolinos - Aktivity

Letovisko Torremolinos ponúka svojim návštevníkom tie najlepšie služby. Mesto ožíva aj v noci, nachádza sa tu veľa  barov a diskoték. V centre a na plážovej promenáde je možné nájsť veľké množstvo obchodov a reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické španielske špeciality. Pre túto oblasť sú typické morské plody s chiringuitos. Najviac takýchto barov je možné nájsť v štvrti Torre, pokojnejšiu atmosféru je možné zase nájsť v štvrti La Carihuela. Počas letnej turistickej sezóny je možné na promenáde nájsť aj zopár pouličných muzikantov. Jeden deň v týždni sa tu koná trh.

Torremolinos ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa prenajať ležadlo a je tu možné  vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Odporúča sa aj cyklistika. V okolí mesta sa nachádza viacero pekných pláží.

Torremolinos je ideálnym miestom pre aktívnu dovolenku a odporúča sa aj rodinám s malými deťmi. Ponúka krásne pláže, bohatý nočný život a pekné okolie. S neďalekým letoviskom Benalmádena je dokonca spojené s promenádou.

Verzia pre tlačVerzia pre tlač   Poslať link na stránkuPoslať link na stránku