Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Santa Susanna - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Santa Susanna ponúka svojim návštevníkom tie najlepšie služby. Mesto ožíva predovšetkým v noci, preto sa tu nachádza veľké množstvo barov, diskoték a kasín. Najviac ich je možné nájsť na hlavnej triede mestečka a plážovej promenáde. Práve na nej je možné nájsť veľké množstvo obchodov a reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické španielske špeciality. Počas letnej turistickej sezóny je možné na promenáde nájsť aj zopár pouličných muzikantov.

Blízko Santa Susanna, pri neďalekom meste Palafolls, sa nachádza známy zábavný park Marineland. Pre deti je určený aj park Parc Francesc Macia. Okrem toho je možné zažiť zábavu aj priamo v meste. Počas celého roka sa v letovisku konajú nejaké slávnosti či menšie festivaly.

Pineda de Mar ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo alebo vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie.

Atraktívne je aj staré mesto Santa Susanna.

Stredisko je vzdialené zhruba 60 km od Barcelony, s ktorou má výborné dopravné spojenie. Cesta z medzinárodného letiska trvá zhruba hodinu.

Santa Susanna je ideálnym miestom pre aktívnu dovolenku. Mesto má bohatý nočný a kultúrny život. Santa Susanna tiež poskytuje dobré ubytovacie možnosti. V meste je vystavaných viacero hotelových komplexov. Vďaka dobrej infraštruktúre, pekným plážam a pulzujúcemu životu v meste, je Santa Susanna jedným z najobľúbenejších letovísk v celom okolí.