Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

San José - Pláže

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy
V okolí letoviska San José sú situované nasledovné pláže:

Pláž d´en Bossa – je bezpečná pre plávanie, poskytuje vhodné podmienky pre jachting a windsurfing. Je vyhľadávaná kvôli jednoduchému prístupu a širokému poskytovaniu športových možností.

Pláž Cavallet je obľúbená vyznávačmi naturistiky. Poskytuje taktiež značné možností športových aktivít. Jej nádherné okolie vyzýva k večerným prechádzkam.

Pláž Salinas poskytuje turistom rôznorodú ponuku využitia voľného času. Radí sa medzi bezpečné pláže, je vhodná pre windsurfing i pre jachting. Je obľúbená i medzi top modelkami.

Pláž Codolar je určená pre tých, ktorí neobľubujú masovú turistiku, je vhodná na potápanie.

Bol Nou – je ideálna pre osoby a rodiny vyhľadávajúce kľudnú dovolenku. Je mimoriadne dobre chránená pred silnými vetrami a voda je na viacerých miestach plytká.

Cala Jondal je vhodná pre osoby a rodiny vyhľadávajúce kľudnú dovolenku. V jej okolí je množstvo reštaurácií.
 
Es Xarcu – je ideálna pre ľudí, ktorí preferujú kľud. Ponuka športových možností je skromnejšia. Pomerne  uzavretý záliv spolu s nádhernou plážou poskytujú veľkolepú panorámu.

Cala des Cubells – je určená pre priaznivcov prírodných krás a pre každého, kto si želá vyskúšať šnorchlovanie.

Cala d´Hort – je to pokojná pláž, ktorá okrem pekného kúpania poskytuje úžasný výhľad. Kúpanie je bezpečné, pláž disponuje viacerými väčšími piesčitými plochami na slnenie.