Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Punta Prima - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Punta Prima ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Zaujímavé programy uskutočňujú hotelové komplexy v jednotlivých mestských častiach v okolí. Zabaviť sa dá aj v baroch či niektorých kluboch. Tiež je tu možné naraziť na niekoľko reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické miestne špeciality. V mestečku sa nachádza aj niekoľko obchodov a supermarket.

Mestečko je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. Samotné stredisko neponúka žiadne zaujímavé pamiatky. Preto je nutné za nimi cestovať. Priamo do strediska pravidelne premáva autobusová linka do hlavného mesta ostrova Menorka.

Punta Prima ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén, okrem toho je tu vybudované aj pekné kúpalisko. Odporúča sa aj cyklistika.

Transport z letiska trvá len niekoľko minút.

Punta Prima je typické prázdninové letovisko. Je vhodné nielen pre pokojnú dovolenku, ale rodiny s malými deťmi. Tiež je tu však možné zažiť veľa zábavy.

Mestečko počas leta navštevujú davy turistov, ktorí sem prichádzajú predovšetkým z hlavného mesta ostrova, kde sa nenachádzajú tak dobré pláže ako práve tu.

Punta Prima a taktiež severnejšie položená prázdninová kolónia S´Algar poskytujú bohaté možnosti vyžitia v najrôznejších druhoch vodných športov.