Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Porto Colom/ Cala Murada a Cala D`Or - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letoviská Porto Colom, Cala Murada a Cala D`Or ponúkajú svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Bohaté programy hotelových komplexov zabezpečujú, že sa turisti určite nudiť nebudú. Zabaviť sa dá aj v baroch a v kluboch. Tiež je tu možné naraziť na veľké množstvo reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické, miestne špeciality. V noci sa tu organizujú diskotéky. Najživšie letovisko v celom okolí je Cala D`Or. V mestečku je možné nakúpiť tovar každého druhu, po celom meste sa nachádza viacero obchodov.

Oblasť letovísk je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. V okolí mesta sa nachádza viacero zaujímavostí, napr. romantická zátoka Cala Morlanda. Odporúča sa aj turistika v pohorí Sierra Levante.

Porto Colom, Cala Murada a  Cala D`Or ponúkajú ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, surfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén. Odporúča sa aj cyklistika, pre ktorú tu sú vybudované výborné podmienky. Strediská ponúkajú veľa zábavy a športových aktivít. V Porto Colom sa nachádza obľúbený prírodný prístav. Skalnaté pobrežie ponúka výborné podmienky aj pre potápanie. V Cala D`Or sa nachádza aj zábavný park pre deti. Jazdy na koňoch je možné  prenajať si v niektorom z jazdeckých klubov v Cala D`Or. V okolí mesta je vybudované aj pekné golfové ihrisko.

Z hlavného mesta Palma de Mallorca do strediska premáva denne niekoľko autobusov.

Aj keď oblasť navštevuje menej turistov ako okolie hlavného mesta, je možné aj tu prežiť výbornú aktívnu dovolenku. Predovšetkým v letovisku Cala D`Or. Ostatné dve sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú pokoj a relax. Oblasť sa odporúča aj pre rodiny s deťmi.