Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Paguera - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Peguera ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Zabaviť sa dá v baroch a v kluboch. Tiež je tu možné naraziť na veľké množstvo reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické miestne špeciality. V noci sa tu organizujú diskotéky. V mestečku je možné nakúpiť tovar každého druhu, po celom meste sa nachádza viacero obchodov, jeden deň v týždni sa tu organizujú trhy.

Peguera je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. V okolí mesta sa nachádza viacero zaujímavostí, napr. prekrásna príroda masívu Sierra de Tramuntana alebo výlet do hlavného mesta ostrova – Palma de Mallorca. Okrem toho sa tu nachádzajú prekrásne zátoky ako napr. Cala Fornells. Členité skalné pobrežie vytvára prekrásnu scenériu.

Peguera ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo a je možné  vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén. Odporúča sa aj cyklistika, pre ktorú tu sú vybudované výborné podmienky. Známy je aj miestny prístav pre menšie jachty.

Tomu, kto vyhľadáva zábavu, sa odporúča, aby navštívil letoviská, ktoré sa nachádza o v okolí slávnej Zátoky paliem. Práve tam, predovšetkým v okolí okolí Palmanovi sa nachádza viacero zábavných parkov ako napr. westernové mestečko, aquapark, ponorka Nemo, delfinárium Marineland, Casino Paladium alebo aj známa  megadiskotéka BCM. Veľmi populárne sú aj miestne dve golfové ihriská.

Z hlavného mesta Palma de Mallorca do strediska premáva denne niekoľko autobusov.

Peguera je ideálnym miestom pre pokojnú dovolenku. Odporúča sa aj rodinám s malými deťmi.