Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Morro Jable - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Morro Jable ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Bohaté programy hotelových komplexov zabezpečujú, že sa turisti určite nudiť nebudú. Zabaviť sa dá aj v baroch a v kluboch. Tiež je tu možné naraziť na veľké množstvo reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické, miestne špeciality. V noci sa tu organizujú diskotéky. Na plážovej promenáde je možné nájsť viacero obchodov.

Oblasť letovísk je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. V okolí mesta sa nachádza viacero zaujímavostí. V samotnom Morro Jable je možné tiež obdivovať niekoľko zaujímavostí, ako napr. vysoký maják, ktorý je charakteristickou dominantou mestečka. V okolí mesta sa rozprestiera prírodný park Parque Natural de las Dunas Corralejo. Ten je tvorený pieskovými dunami a plážami, celý park má rozlohu asi 7 km².

Morro Jable ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, surfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén. Odporúča sa aj cyklistika, pre ktorú tu sú vybudované výborné podmienky. Mesto má aj známy a pomerne veľký prístav.

Morro Jable je známe aj u nudistov, ktorí tu nájdu vyhradené pláže

Morro Jable je ideálnym miestom pre pokojnú, rodinnú dovolenku. Vďaka romantickej atmosfére sa mestečko odporúča aj zamilovaným párom. Služby sú tu na vysokej úrovni.