Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Gran Tarajal - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Gran Tarajal ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Bohaté programy hotelových komplexov zabezpečujú, že sa turisti určite nudiť nebudú. Zabaviť sa dá aj v baroch a v kluboch. Tiež je tu možné naraziť na veľké množstvo reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické, miestne špeciality. V noci sa tu organizujú diskotéky. Na plážovej promenáde je možné nájsť viacero obchodov.

Oblasť letovísk je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. V okolí mesta sa nachádza viacero zaujímavostí. V samotnom Gran Tarajal je možné tiež obdivovať niekoľko zaujímavostí, ako napr. mestská fontána, ktorá je vyzdobená morskými koníkmi.

Gran Tarajal ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, surfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén. Odporúča sa aj cyklistika, pre ktorú tu sú vybudované výborné podmienky. V okolí mesta je vybudované aj pekné golfové ihrisko. Mesto má aj známy a pomerne veľký prístav.

V okolí mesta sa nachádza viacero veterných elektrární.

Gran Tarajal je ideálne miesto pre rodinnú dovolenku. Viacerí dovolenkujúci vravia, že v stredisku je lepšia atmosféra ako v hlavnom meste.