Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Es Pujols - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Es Pujols ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Mesto ožíva aj v noci, nachádza sa tu niekoľko barov a diskoték. V centre a na plážovej promenáde je možné nájsť niekoľko obchodov a reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické  miestne špeciality. Pre túto oblasť je typická špecialita tzv. guisat de peix, rybie kúsky s ryžou a cesnakovou omáčkou. Počas letnej turistickej sezóny je možné na promenáde nájsť aj  pouličných muzikantov.

Tým, ktorým pokojný charakter letoviska nevyhovuje, sa odporúča, aby navštívili susedný ostrov Ibiza a jeho letoviská. Dopraviť sa na tento ostrov je možné trajektom z mesta La Savina.

Es Pujols ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo a je tu možnosť vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Odporúča sa aj cyklistika. V okolí mesta sa nachádza viacero pekných pláží. Snáď najviac sa však odporúča potápanie, pre ktoré tu sú vytvorené výborné podmienky.

Es Pujols ponúka charakter pokojného mestečka, ktoré však turistom poskytuje všetko potrebné pre ich dovolenku. Okrem bohatého nočného života, krásnych pláží a služieb na dobrej úrovni, je Es Pujols aj dobrým východiskovým bodom pre výlety po celom ostrove.