Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Costa Calma - Aktivity

Letovisko Costa Calma ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Bohaté programy hotelových komplexov zabezpečujú, že sa turisti určite nudiť nebudú. Zabaviť sa dá aj v baroch a v kluboch. Tiež je tu možné naraziť na veľké množstvo reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické, miestne špeciality. V noci sa tu organizujú diskotéky. Na plážovej promenáde je možné nájsť viacero obchodov. Tiež sú tu vytesané dve menšie obchodné strediská.

Oblasť letovísk je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. V okolí mesta sa nachádza viacero zaujímavostí.

Costa Calma ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén. Odporúča sa aj cyklistika, pre ktorú tu sú vybudované výborné podmienky. V mestečku je možné navštíviť školu surfovania.

Costa Calma je ideálne stredisko pre tých, ktorí hľadajú na svojej dovolenke pokoj a relax. Vďaka svojej romantickej atmosfére je ideálne aj pre zamilované páry a novomanželov.

Verzia pre tlačVerzia pre tlač   Poslať link na stránkuPoslať link na stránku