Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Corralejo - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Carralejo ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Bohaté programy hotelových komplexov zabezpečujú, že sa turisti určite nudiť nebudú. Zabaviť sa dá aj v baroch a v kluboch. Tiež je tu možné naraziť na veľké množstvo reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické miestne špeciality. V noci sa tu organizujú diskotéky. Na plážovej promenáde je možné nájsť viacero obchodov.

Oblasť letovísk je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. V okolí mesta sa nachádza viacero zaujímavostí. Samotné mesto však neponúka veľa zaujímavostí. Okolité pieskové duny sú dokonca vyhlásené za prírodnú rezerváciu. 

Tí, ktorí majú radi masáže a procedúry, by určite mali navštíviť Centro Mirak.

Carralejo ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, surfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén. Odporúča sa aj cyklistika, pre ktorú tu sú vybudované výborné podmienky.

V neďalekom Baku sa nachádza aj novovybudovaný aquapark s umelým vlnobitím a toboganmi. Jedná sa o najväčší aguapark na celom ostrove.

Carralejo je však známe nielen svojim vodným parkom, ale aj  prístavom, z ktorého denne premávajú trajekty na Lanzarote a do okolitých ostrovov.

Vďaka svojmu bohatému nočnému životu a výborným službám je Carralejo ideálnym miestom pre aktívnu dovolenku. Odporúča sa aj rodinám s malými deťmi.