Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Cala Galdana - Aktivity

Letovisko Galdana Cala ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Zaujímavé programy uskutočňujú predovšetkým hotelové komplexy. Zabaviť sa dá aj v baroch či niektorých kluboch. Tiež je tu možné naraziť na niekoľko reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické miestne špeciality. V noci sa tu organizujú diskotéky. V mestečku sa nachádza aj niekoľko obchodov a supermarket.

Galdana Cala je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. No aj v samotnom stredisku sa nachádza niekoľko miest, ktoré určite stoja za návštevu. Medzi najnavštevovanejšie atrakcie mestečka jednoznačne patrí aj vyhliadka Mirador de Sa Punta, ktorá je vytesaná do skaly.

Galdana Cala  ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na pláži sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre, parasailing či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén. Odporúča sa aj cyklistika.

Transport z letiska trvá zhruba 30 minút.

Miestna pláž sa považuje za jednu z najkrajších na celom ostrove Menorka.

Zo strediska Cala Galdana sa dá cez most dostať do susednej dedinky Le Serpetona. Mesto Ferreries sa nachádza 10 km severne od letoviska. Cala Galdana je ideálnym miestom pre pokojnú dovolenku

Verzia pre tlačVerzia pre tlač   Poslať link na stránkuPoslať link na stránku